Kamery IP Mobotix

Mobotix M12D-Sec-DNight-D22N22

Podwójna kamera MOBOTIX – dualna z dwoma niezależnymi przetwornikami wysokiej rozdzielczości jest z powodzeniem używana już w ponad 100 000 instalacji na całym świecie. Cechuje się wyrazistymi kolorami w dzień i wyjątkową czułością przetwornika monochromatycznego dla trybu nocnego oraz bardzo dużą niezawodnością.

 

Mobotix M12D-Sec-DNight-D22N22

Z dwoma obiektywami i dwoma przetwornikami wysokiej rozdzielczości kamera D12 jest dedykowana do zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Możliwy jest monitoring dwóch oddzielnych obszarów pomieszczenia za pomocą jednej kamery. Wszystko to bez jakichkolwiek zawodnych części ruchomych.

 

Mobotix Q24M-Sec-D11

Odporna na warunki atmosferyczne kamera IP MOBOTIX Q24 dzięki 360° dookólnemu podglądowi umożliwia monitoring i rejestrację (sterowaną zdarzeniami) całego pomieszczenia. Przy jednoczesnej możliwości wyświetlania sceny w trybach m.in. panoramy, zoom lub „quada” może być używana w wielu nowych zastosowaniach. Kamera Q24 jest unikalnym rozwiązaniem oferującym jednocześnie wysoką wydajność i niespotykane nigdzie indziej możliwości prezentacji obserwowanej sceny. Przy podglądzie wybranego fragmentu sceny zapewniony jest jednocześnie zapis całego obszaru 360°.

 

Mobotix M24M-Sec-Dnn

Profesjonalna i ekonomiczna kamera MOBOTIX z wymiennym obiektywem jest doskonała do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Z wbudowanym cyfrowym rejestratorem o pojemności nawet 32GB (w standardzie 4GB) i wysokiej rozdzielczości zapisu aż do 3,1 Megapikselizapewnia nadzwyczajną czytelność szczegółów obserwowanej sceny. Odporna, wzmacniana włóknem szklanym obudowa urządzenia wykonana jest w klasie szczelności IP66, natomiast sama kamera jest skonstruowana w taki sposób, że nie posiada żadnych części mechanicznych. Wszystko to z myślą o długiej i bezawaryjnej pracy, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Mobotix D24M-Sec-Dnn

Niepozorna kamera z całą zaawansowaną technologią. Kamera D24 idealnie adaptuje się do każdego zadania. Wymienne obiektywy, wiele opcji montażu i konfiguracji, wliczając zestaw wandaloodporny, zapewnia nieograniczone możliwości zastosowań. Odporna, wzmacniana włóknem szklanym obudowa urządzenia wykonana jest w klasie szczelności IP65, natomiast sama kamera jest skonstruowana w taki sposób, że nie posiada żadnych części mechanicznych. Wszystko to z myślą o długiej i bezawaryjnej pracy, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W konsekwencji, uzyskano szeroki zakres temperatur pracy od -30 do + 60 st. C.